Hírek

    Egy év és járhatunk az M25-ös autóúton

    Nyitrai Zsolt, Eger és térség országgyűlési képviselője örömét fejezte ki a határidők szerinti, a kivitelező által jó minőségben végzett építés miatt. Fontosnak nevezte, hogy egy év múlva már a térség polgárai és a turisták használhatják az M25-öst.

    Munkám Választókerület

    Az elkerülő út nyertessé teszi Egert

    Mivel Eger folyamatosan ott van az ország három leglátogatottabb turista célpontja között, nem mindegy, milyen a forgalmi helyzet a városban. Az M25-ös út már egy jelentős lépés volt, de a most tervezés alatt álló keleti elkerülő még tovább javítja majd az egri közlekedést. VIDEÓ