Köszönjük a hazáért végzett szolgálatot
A TEK kollégáinak is köszönhetően lett Magyarország a világ egyik legbiztonságosabb országa.
A TEK kollégáinak is köszönhetően lett Magyarország a világ egyik legbiztonságosabb országa.
A megelőzés, a betegség korai felismerése és a cukorbetegek életminőségének javítása érdekében Magyarország kormánya együttműködési megállapodást írt alá a cukorbetegeket képviselő szervezetekkel. VIDEÓ
Nyitrai Zsolt, Eger és térsége újraválasztott országgyűlési képviselője első hivatalos látogatásán Ternyák Csaba egri érsekkel találkozott az Érseki Palotában.
A TV2 Mokka című reggeli műsorában Nyitrai Zsolt, Eger és térsége országgyűlési képviselője egri borászok társaságában mutatta be azokat a borokat, amelyek Andy Vajna filmügyi kormánybiztos, producer közreműködésével jutnak el az idei cannes-i filmfesztiválra. VIDEÓ
Eger hazánk legszebb és leglátogatottabb vidéki városa, ezért el kell érnünk, hogy kiemelt turisztikai régió legyen, ugyanakkor a megyeszékhely továbbra is számíthat a kormány támogatására – jelentette ki az egri közgyűlésen Nyitrai Zsolt. VIDEÓ
Nyitrai Zsolt kedden, az egri Városháza Dísztermében vette át megbízólevelét, így Heves megye 01. számú választókerületben hivatalosan is a Fidesz egyéni parlamenti képviselője lett.
Az országgyűlési választások sikeréről, valamint az elkezdett fejlesztésekről, tervekről beszélt az Eger TV Fogadóóra című műsorában Nyitrai Zsolt, Eger és térsége országgyűlési képviselője, aki ismét elnyerte választói bizalmát. VIDEÓ
A választók egyértelműen elutasították a bevándorlás politikáját és a fejlődés mellett tették le a voksukat – jelentette ki az FM7 rádiónak adott interjújában Nyitrai Zsolt.
A választás éjjelén Nyitrai Zsolt Eger és térsége ismét megválasztott országgyűlési képviselője a térség polgármestereinek gyűrűjében köszönte meg a választók és a támogatók bizalmát. VIDEÓ
Újra várja a nézőket az 1913 óta mozgóképszínházként működő egri Uránia Mozi. A korszerűsítéseket mintegy kilencven millió forintból valósították meg.
VIDEÓ
Már 1 millió fölött van hazánkban a beoltottak száma, közülük 327 ezren már a második oltást is megkapták. Ezzel az unióban Magyarország a második legjobban átoltott ország. KÖZLEMÉNY
Sikeres volt az online állatvédelmi párbeszéd, több mint 250 ezren mondták el véleményüket 13 fontos kérdésben az állatvédelem és a felelős állattartás témakörében. VIDEÓ
A járvány kezdete óta 11 277 Heves megyében tartózkodó fertőzöttet regisztráltak. Jelenleg 1405 aktív koronavírusos beteg tartózkodik megyénkben, Egerben 270 fertőzött személy van. KÖZLEMÉNY
Magyarország Kormányának döntése alapján elkezdődik a Füzesabony két részét összekötő felüljáró tervezése. A beruházás jelentős mértékben megkönnyíti majd az itt élők mindennapi közlekedését.
A kommunista diktatúra áldozataira emlékeztünk a Karmelita Kolostorban.