Köszönjük a hazáért végzett szolgálatot
A TEK kollégáinak is köszönhetően lett Magyarország a világ egyik legbiztonságosabb országa.
A TEK kollégáinak is köszönhetően lett Magyarország a világ egyik legbiztonságosabb országa.
A cukorbetegek életének könnyítésére, oktatására, programok indítására kötött stratégia megállapodást a kormány a cukorbetegeket képviselő két szervezettel.
Országjárás keretében Egerben tartottak fórumot az elmúlt évek sportsikereiről, amelyen Nyitrai Zsolt és Vári Attila kétszeres olimpiai bajnok vízilabdázó szólt az elért eredményekről, s egy napvilágot látott kiadványról, amely stílszerűen a Hajrá, magyarok! címet viseli. VIDEÓ
Kezdetét vette két útszakasz felújítása Mezőtárkány belterületén, valamint Kömlő és Besenyőtelek között. A gépek indításánál jelen volt Nyitrai Zsolt országgyűlési képviselő. VIDEÓ
Folytatódnak a mezőtárkányi fejlesztések, ám a közelgő választás tétje az is, hogy a fejlődés ne álljon meg – jelentette ki egy helyi utca és a polgármesteri hivatal felújítását követő avató ünnepségen Nyitrai Zsolt. VIDEÓ
Sorsdöntő választás előtt állunk, április 8-án az országunkról, a sorsunkról, a jövőnkről döntünk hosszú időre, talán végérvényesen – jelentette ki Hidvéghi Balázs Poroszlón. VIDEÓ
Jó ütemben halad az Egert az autópályával összekötő, régen várt M25-ös út építése, hiába akadályozta a baloldal és a Jobbik a beruházást. A Fidesszel és Orbán Viktor kormányfővel aláírt megállapodás után megvalósul a fejlesztés – mondta Nyitrai Zsolt. VIDEÓ
Azért beszélünk annyit a migrációról, nem pedig az elért eredményekről, mert, ha ellepi hazánkat az iszlám invázió, azon már soha többé nem tudunk változtatni – jelentette ki Füzesabonyban a Nyitrai Zsolttal közösen megtartott fórumon Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes. VIDEÓ
A magyarországi természetjáró- és túramozgalom további fejlesztéséről írt alá stratégiai együttműködési megállapodást a kormány a Magyar Természetjáró Szövetséggel hétfőn a Földművelésügyi Minisztériumban. VIDEÓ
Hajrá, Magyarország! címmel megjelent Nyitrai Zsolt, a Fidesz-KDNP jelöltjének választási kiadványa, amelyet Eger és térsége minden háztartásába eljuttatnak majd a következő napokban.
Jelenleg 1146 aktív koronavírusos beteg tartózkodik megyénkben. Egerben 226 fertőzött személy van. A stagnálás után országosan ismét emelkedik a napi és az aktív fertőzöttek száma, ami azt jelenti, hogy elkezdődött a járvány harmadik hulláma, ezért különösen fontos a védelmi intézkedések folyamatos betartása és az oltás beadatása. KÖZLEMÉNY
A gazdasági- és szociális ügyek, a nyugdíjasok helyzete, a bevándorlás kérdése, valamint a legutóbb, a koronavírus kapcsán indított konzultáció után Magyarország Kormánya most egy ugyancsak nagyon fontos témában, az állatok védelme kapcsán kéri ki a magyarok véleményét. VIDEÓ
A vírus elleni küzdelem még itt marad velünk, ezért a feladatok sem lesznek kisebbek. Bizonyos, hogy a 2021-es esztendő legnagyobb kihívása az lesz, hogy miután legyőztük a vírust, elhárítsuk a gazdasági károkat és újraindítsuk az életet. INTERJÚ
A járvány kezdete óta 10 236 Heves megyében tartózkodó fertőzöttet regisztráltak. Jelenleg 1167 aktív koronavírusos beteg tartózkodik megyénkben. Egerben 203 fertőzött személy van. Az Egri Markhot Ferenc Kórház oltóponton az egészségügyi dolgozók többsége már megkapta a vakcinát. KÖZLEMÉNY
Orbán Viktor miniszterelnök aláírta a döntést, amely értelmében a Zöld Város projekt Füzesabonyban plusz 800 millió forintos támogatást kap Magyarország kormányától. Ezzel az összeggel már kétmilliárd forint áll rendelkezésre a modern városközpont kivitelezésére. VIDEÓ