Hírek

    Munkám

    Egri fórum nyolc év sportsikereiről

    Országjárás keretében Egerben tartottak fórumot az elmúlt évek sportsikereiről, amelyen Nyitrai Zsolt és Vári Attila kétszeres olimpiai bajnok vízilabdázó szólt az elért eredményekről, s egy napvilágot látott kiadványról, amely stílszerűen a Hajrá, magyarok! címet viseli. VIDEÓ

    Munkám

    Jól halad az M25-ös összekötő út építése

    Jó ütemben halad az Egert az autópályával összekötő, régen várt M25-ös út építése, hiába akadályozta a baloldal és a Jobbik a beruházást. A Fidesszel és Orbán Viktor kormányfővel aláírt megállapodás után megvalósul a fejlesztés – mondta Nyitrai Zsolt. VIDEÓ

    Munkám

    Semjén Zsolt: A migráció ügye nemzeti sorskérdés!

    Azért beszélünk annyit a migrációról, nem pedig az elért eredményekről, mert, ha ellepi hazánkat az iszlám invázió, azon már soha többé nem tudunk változtatni – jelentette ki Füzesabonyban a Nyitrai Zsolttal közösen megtartott fórumon Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes. VIDEÓ

    Munkám

    Hajrá, Magyarország!

    Hajrá, Magyarország! címmel megjelent Nyitrai Zsolt, a Fidesz-KDNP jelöltjének választási kiadványa, amelyet Eger és térsége minden háztartásába eljuttatnak majd a következő napokban.

    COVID: Konzultáció indult az élet újraindításáról

    Jelenleg 1146 aktív koronavírusos beteg tartózkodik megyénkben. Egerben 226 fertőzött személy van. A stagnálás után országosan ismét emelkedik a napi és az aktív fertőzöttek száma, ami azt jelenti, hogy elkezdődött a járvány harmadik hulláma, ezért különösen fontos a védelmi intézkedések folyamatos betartása és az oltás beadatása. KÖZLEMÉNY

    Védettséget igazoló okmányt kapnak a beoltottak

    A járvány kezdete óta 10 236 Heves megyében tartózkodó fertőzöttet regisztráltak. Jelenleg 1167 aktív koronavírusos beteg tartózkodik megyénkben. Egerben 203 fertőzött személy van. Az Egri Markhot Ferenc Kórház oltóponton az egészségügyi dolgozók többsége már megkapta a vakcinát. KÖZLEMÉNY

    Indulhat a Zöld Város Projekt!

    Orbán Viktor miniszterelnök aláírta a döntést, amely értelmében a Zöld Város projekt Füzesabonyban plusz 800 millió forintos támogatást kap Magyarország kormányától. Ezzel az összeggel már kétmilliárd forint áll rendelkezésre a modern városközpont kivitelezésére. VIDEÓ