Hírek

    Munkám

    Orbán Viktor: a jelnyelv különleges érték

    Mindenkinek joga van a saját nyelvét használva olyan életet élni, amely nem szorítja korlátok közé – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a Siketek Világszövetségének 3. nemzetközi konferenciáján, és jelnyelvvel köszöntötte a jelenlévőket a Budapest Kongresszusi Központban.
    Fotó: Koszticsák Szilárd/MTI
    VIDEÓ

    Munkám

    A választások tétje a magyar családok védelme

    A választások tétje, hogy továbbra is állni fog-e a kerítés, hogy megvédjük a magyar családokat. Csak úgy érhetünk el sikert, ha összefogunk, és minél többen visszaküldjük a nemzeti konzultációs kérdőíveket – jelentette ki Nyitrai Zsolt egy lakossági fórumon a Baranya megyei Szászváron.

    Munkám

    Jelentős közösséget érint a jelnyelv használata

    Magyarországon több mint 60 ezer hallássérült és több mint 10 ezer siket ember él, így jelentős közösséget érint a jelnyelv használata – mondta Nyitrai Zsolt stratégiai társadalmi kapcsolatokért felelős miniszterelnöki megbízott vasárnap az MTI-nek.