Hírek

    Munkám

    A hungarikumok előszobájába lépett az Egri Bikavér!

    A Hungarikum Bizottság pénteken, Kisvárdán megtartott ülésén kiemelkedő nemzeti értékké nyilvánította az Egri Bikavért, amely így bekerült a Magyar Értéktárba. Ezt követően hamarosan hungarikummá válhat a borvidék “zászlóshajója”. VIDEÓ

    Munkám

    A kormány támogatja, hogy az Egri Bikavér legyen Hungarikum

    Hétfőn az Országgyűlésben napirend után szólalt fel „Amire európai szinten büszkék lehetünk, az Egri Bikavér” címmel Nyitrai Zsolt, Eger és térsége országgyűlési képviselője. Ezt követően Hoppál Péter, az EMMI államtitkára válaszolt a felszólalásra.

    Munkám

    Üzenjük Brüsszelnek: 25 év legfontosabb döntése

    Az elmúlt 25 év legfontosabb döntésének nevezte a bevándorlási kvótát elutasító őszi népszavazást Nyitrai Zsolt, a Fidesz Heves Megyei elnöke Egerben, azon a pénteki sajtótájékoztatón, melyet közösen tartott Németh Szilárddal, a Fidesz alelnökével.

    Színes

    Motorosok az egri borok útján

    Nyitrai Zsolt, Eger és térsége országgyűlési képviselője köszöntötte szombaton a Dobó téren az első Motoros Borok Útja Rally résztvevőit, akik az idén az Egri, illetve a Mátrai borvidéket keresik fel.
    VIDEÓ

    Munkám Színes

    Megnyílt az ország első Horgászmúzeuma Sarudon

    A most felavatott, az országban egyedülálló horgászmúzeum tovább népszerűsíti a Tisza-tavat és környékét, amitől azt várjuk, hogy a jövőben az eddiginél is több turista keresse fel az ország egyik gyöngyszemét – jelentette ki Nyitrai Zsolt, a térség országgyűlési képviselője Sarudon.

    Munkám

    Nemzeti Összetartozás Napja: „Mégis itt vagyunk!”

    Minden magyar felelős minden magyarért, együtt erősebbek vagyunk, mint külön-külön – jelentette ki a nemzeti összetartozás napján a noszvaji Imány-dombon található emlékhelyen Nyitrai Zsolt miniszteri biztos, Noszvaj országgyűlési képviselője. VIDEÓ

    Munkám

    Gulyás Gergely látogatása Egerben

    Nyitrai Zsolt miniszteri biztos, Eger és térsége országgyűlési képviselőjének meghívására pénteken Egerbe látogatott Gulyás Gergely, az Országgyűlés alelnöke.

    Munkám

    2020: az országépítés folytatódik

    A kormány 2020-ban is tovább folytatja a 2010-ben elkezdett országépítő munkáját: idén is a biztonság, a gazdaság és a családok védelmét tekintik a legfontosabbnak, a célok Magyarország, Heves megye és Eger polgárainak boldogulását szolgálják – jelentette ki Nyitrai Zsolt. VIDEÓ

    M25: Megépült a Bosch szervizútja

    Nyitrai Zsolt legfrissebb „M25 Jelentem:” Facebook-bejegyzésben osztotta meg a hírt, miszerint megépült a maklári Bosch közvetlen szervizútja, és hamarosan elkészül a bejáró útjánál épülő körforgalmú csomópont is.