Köszönjük a hazáért végzett szolgálatot
A TEK kollégáinak is köszönhetően lett Magyarország a világ egyik legbiztonságosabb országa.
A TEK kollégáinak is köszönhetően lett Magyarország a világ egyik legbiztonságosabb országa.
A felújított Markhot Ferenc Kórház átadását, valamint a megyeszékhelyet az autópályával összekötő M25-ös út építésének megkezdését nevezte 2017 legfontosabb eredményének egri rádióknak adott évértékelő interjújában Nyitrai Zsolt. VIDEÓ
Az együttműködés keretében az idén megújítják a korábban kötött stratégiai partnerségi megállapodást – közölte Nyitrai Zsolt.
VIDEÓ
Nyitrai Zsolt stratégiai társadalmi kapcsolatokért felelős miniszterelnöki megbízott január 4-én, a Braille-írás világnapján dr. Nagy Sándorral, a hazai látássérült emberek legnagyobb érdekképviseleti szervezetének, a Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetségének elnökével egyeztetett.
Nyitrai Zsolt, Eger és térsége országgyűlési képviselője karácsony első napján bejglit vitt a Markhot Ferenc Kórház ügyeletes dolgozóinak.
A jövő legnagyobb kincse a víz lesz, nekünk pedig szerencsére remek vizeink, sőt gyógyvizeink vannak az országban, megyénkben és Eger környékén is, ami a turizmus további fejlődését segítheti majd – jelentette ki Nyitrai Zsolt.
Magyarország Kormánya 2016 decemberében 10.000 Ft értékű Erzsébet-utalványt ad minden öregségi nyugdíjban részesülő magyar állampolgárnak. Ugyanakkor nem csupán ők jogosultak az Erzsébet-utalványra.
Nyitrai Zsolt miniszterelnöki megbízott, Eger és térsége országgyűlési képviselője Lőrincz György borászt javasolta a Heves Megye Nagykövete megtisztelő címre.
Nyitrai Zsolt miniszterelnöki megbízott, országgyűlési képviselő a december 3-i fogyatékossággal élők világnapja alkalmából szólalt fel az Országgyűlésben.
A harmadik adventi gyertya meggyújtásának alkalmából mondott köszöntőt a helyiek, a turisták, a civil szervezetek, az egyház és az önkormányzatok képviselőinek társaságában Andornaktályán és Egerben Nyitrai Zsolt. VIDEÓ
Negyven éves sikeres pályafutása alkalmából miniszteri elismerő oklevelet vehetett át Kovács-Csatlósné Pálos Rita Andrea, az egri Markhot Ferenc Kórház újszülött osztályának főnővére.
Május 4-én, hétfőn vidéken – így megyénkben is – új szabályok lépnek életbe, óvatosan, de elkezdődik a járványügyi korlátozások lazítása, hogy lassan visszatérjen az élet a rendes kerékvágásba – jelentette be ezúttal Noszvajon Nyitrai Zsolt. VIDEÓ
Mostantól e-recepttel is kiválthatók a gyógyászati segédeszközök, így a vércukormérő tesztcsíkok a gyógyszertárakban – közölte Kempler Péter, a Magyar Diabetes Társaság elnöke. VIDEÓ
Nyitrai Zsolt, Eger és térsége országgyűlési képviselője és Bornemisza János, Poroszló polgármestere együtt fertőtlenítette a község legforgalmasabb közterületeit. VIDEÓ
Heves megyében 15, Egerben pedig továbbra is csak 1 koronavírusos beteget tartanak számon, a védekezés tehát sikeres – jelentette be Nyitrai Zsolt. VIDEÓ