Hírek

    Munkám

    Eger az újjászületés kapujában

    Ha Eger Európa Kulturális Fővárosa szeretne lenni, be kell fogadnia, és be is kell mutatnia az egyetemes kultúra értékeit is – jelentette ki Nyitrai Zsolt az egri várban, „Az újjászületés kapujában: Remekművek a Szépművészeti Múzeum gyűjteményéből” című kiállítás megnyitóján. VIDEÓ

    Munkám

    Megalakult a Heves Megyei Fejlesztéspolitikai Kerekasztal

    A mai napon megalakult a Heves Megyei Fejlesztéspolitikai Kerekasztal, melynek legfőbb célja, hogy a tagok, vagy az általuk képviselt csoportok véleményét beépítsék a fejlesztéssekkel kapcsolatos döntésekbe – jelentette be Nyitrai Zsolt, Csepreghy Nándor miniszterhelyettessel. VIDEÓ

    Munkám

    Az ellenzék a családok ellen szavazott

    A parlament szerdai döntésével teljessé vált a Fidesz otthonteremtési programja, amelyet tavaly decembertől több jogszabály elfogadásával tettek lehetővé – jelentette be Nyitrai Zsolt országgyűlési képviselő azon a pénteki sajtótájékoztatón, amelyet Hollik István kormánypárti honatyával közösen tartott Budapesten. VIDEÓ

    Munkám

    Legyen hungarikum az Egri Bikavér!

    Kezdeményezem, hogy az Egri Bikavér legyen hungarikum – jelentette be Nyitrai Zsolt miniszteri biztos, Eger és térsége országgyűlési képviselője azon a borász fórumon, amelyen Ducsai-Oláh Zsanett, a Magyar Nemzeti Kereskedőház vezérigazgatója az egri borok külföldi értékesítésének lehetőségeiről adott tájékoztatást. VIDEÓ

    Munkám

    „Meg kell védenünk az ország polgárait!”

    Ma nem kivívni, hanem megvédeni kell a szabadságunkat, függetlenségünket, a hazánkat, az európai és nemzeti kultúránkat, országunk polgárait – jelentette ki a március 15-i mezőszemerei megemlékezésen Nyitrai Zsolt, a település országgyűlési képviselője.

    Gondolatok a diabétesz világnapján

    Magyarországon 770 ezer diagnosztizált cukorbeteg él, azonban a becslések szerint az érintettek száma több mint 1 millió 200 ezer. Az elmúlt időszakban több intézkedés történt a diabéteszesek élethelyzetének javítása érdekében, de sok még a közös tennivaló – fogalmazott Nyitrai Zsolt csütörtökön, a diabétesz világnapján Facebook oldalán.

    Munkám

    Az AOSZ vezetői Gulyás Gergely miniszterrel egyeztettek

    Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter az Autisták Országos Szövetségének (AOSZ) kezdeményezésére kedden hivatalában fogadta a szervezet vezető képviselőit. A találkozón Kővári Edit elnök és Csonka Gábor alelnök mellett Nyitrai Zsolt miniszterelnöki megbízott is részt vett.