Köszönjük a hazáért végzett szolgálatot
A TEK kollégáinak is köszönhetően lett Magyarország a világ egyik legbiztonságosabb országa.
A TEK kollégáinak is köszönhetően lett Magyarország a világ egyik legbiztonságosabb országa.
Ha Eger Európa Kulturális Fővárosa szeretne lenni, be kell fogadnia, és be is kell mutatnia az egyetemes kultúra értékeit is – jelentette ki Nyitrai Zsolt az egri várban, „Az újjászületés kapujában: Remekművek a Szépművészeti Múzeum gyűjteményéből” című kiállítás megnyitóján. VIDEÓ
A mai napon megalakult a Heves Megyei Fejlesztéspolitikai Kerekasztal, melynek legfőbb célja, hogy a tagok, vagy az általuk képviselt csoportok véleményét beépítsék a fejlesztéssekkel kapcsolatos döntésekbe – jelentette be Nyitrai Zsolt, Csepreghy Nándor miniszterhelyettessel. VIDEÓ
A parlament szerdai döntésével teljessé vált a Fidesz otthonteremtési programja, amelyet tavaly decembertől több jogszabály elfogadásával tettek lehetővé – jelentette be Nyitrai Zsolt országgyűlési képviselő azon a pénteki sajtótájékoztatón, amelyet Hollik István kormánypárti honatyával közösen tartott Budapesten. VIDEÓ
A kormány otthonteremtési támogatásának új rendszere egyértelműen megkönnyíti a magyar családok lakáshoz jutását, ugyanakkor cél az is, hogy az építőipar élénkítésével növekedjen a gazdaság teljesítménye – jelentette ki Nyitrai Zsolt.
Kezdeményezem, hogy az Egri Bikavér legyen hungarikum – jelentette be Nyitrai Zsolt miniszteri biztos, Eger és térsége országgyűlési képviselője azon a borász fórumon, amelyen Ducsai-Oláh Zsanett, a Magyar Nemzeti Kereskedőház vezérigazgatója az egri borok külföldi értékesítésének lehetőségeiről adott tájékoztatást. VIDEÓ
Ma nem kivívni, hanem megvédeni kell a szabadságunkat, függetlenségünket, a hazánkat, az európai és nemzeti kultúránkat, országunk polgárait – jelentette ki a március 15-i mezőszemerei megemlékezésen Nyitrai Zsolt, a település országgyűlési képviselője.
Szemerkényi Rékával, Magyarország washingtoni nagykövetével találkozott Budapesten Nyitrai Zsolt miniszteri biztos, Eger és térsége országgyűlési képviselője.
A nemzetközi nőnap alkalmából a Fidesz virággal köszöntötte kedden az egri lányokat, asszonyokat a város több pontján.
Virággal köszöntötte a 104 éves Zsófi nénit otthonában Tuzson Bence kormányzati kommunikációért felelős államtitkár és Nyitrai Zsolt miniszteri biztos, Eger és térsége országgyűlési képviselője.
Magyarországon 770 ezer diagnosztizált cukorbeteg él, azonban a becslések szerint az érintettek száma több mint 1 millió 200 ezer. Az elmúlt időszakban több intézkedés történt a diabéteszesek élethelyzetének javítása érdekében, de sok még a közös tennivaló – fogalmazott Nyitrai Zsolt csütörtökön, a diabétesz világnapján Facebook oldalán.
Az új politikai felállásról, a jelenlegi helyzetről és a jövőről nyilatkozott Nyitrai Zsolt miniszterelnöki megbízott, Eger és térsége országgyűlési képviselője az Egri Magazinnak.
Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter az Autisták Országos Szövetségének (AOSZ) kezdeményezésére kedden hivatalában fogadta a szervezet vezető képviselőit. A találkozón Kővári Edit elnök és Csonka Gábor alelnök mellett Nyitrai Zsolt miniszterelnöki megbízott is részt vett.
A Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozat keretében került sor a Magyar Orvos Napok megszervezésére. A két napos rendezvény témája „A jelen és a jövő kihívásai a diabetológiában”.
Habis László és a Fidesz-KDNP egy stabilan gazdálkodó, dinamikusan fejlődő várost hagyott az új önkormányzatra, remélem ezek a történelmi léptékű fejlesztések folytatódnak a jövőben. Eger érdekében mindig számíthatnak az együttműködésünkre! – jelentette ki Nyitrai Zsolt. VIDEÓ