Köszönjük a hazáért végzett szolgálatot
A TEK kollégáinak is köszönhetően lett Magyarország a világ egyik legbiztonságosabb országa.
A TEK kollégáinak is köszönhetően lett Magyarország a világ egyik legbiztonságosabb országa.
Mind a kormány, mind az egri önkormányzat olyan intézkedéseket hozott a közelmúltban, amely nagyban segíti a villanyárammal működő autók elterjedését – jelentette ki az első egri elektromos töltőpont átadásán Nyitrai Zsolt.
VIDEÓ
A szabadság nemzeti önazonosságunk sarokköve, amelyért minden időben meg kellett küzdenünk, s nincs ez másként ma sem – jelentette ki Nyitrai Zsolt október 23-án az átányi megemlékezésen, ahol felavatták a település Büszkeségpontját. VIDEÓ
A magyarok ötvenhatban bebizonyították, nem tűrik az elnyomást, bármekkora túlerővel állnak is szemben – jelentette ki Nyitrai Zsolt azon a maklári megemlékezésen, ahol felavatták az ifjú forradalmár szobrát, a templomkertben, megszépült, parkosított környezetben.
VIDEÓ
Eger első szabadon választott polgármesterét, a város díszpolgárát köszöntötték 75. születésnapja alkalmából barátai, tisztelői az egri Városháza dísztermében rendezett szűkkörű, családias hangulatú ünnepségen.
VIDEÓ
Az Egri Ápolási Szakszervezet, a Magyarországi Munkavállalók Szociális és Egészségügyi Ágazatban Dolgozók Demokratikus Szakszervezete, az ÁEEK képviselői és a kórház főigazgatója megegyezett abban, hogy peren kívül kifizetik az elmaradt cafeteriát.
VIDEÓ
A magyarok 1956-ban is elsőként mutatták meg a keleti blokk országai közül, hogy nem tűrik el az elnyomást – jelentette ki Nyitrai Zsolt annak a kiállításnak a megnyitóján, amely a forradalom egri és Heves megyei emlékeit mutatja be.
VIDEÓ
Az egri ötvenhatos hősök aktív segítségével és közreműködésével Eger méltóképpen emlékezik meg az 1956-os forradalom és szabadságharc 60. évfordulójáról – jelentette ki Nyitrai Zsolt pénteken, az Hatvani kapu téri ’56-os emlékműnél.
VIDEÓ
A tavalyi diplomata szürethez hasonlóan idén is közéleti szereplőkkel együtt szüretelt Egerszalókon Nyitrai Zsolt.
Nyitrai Zsolt az Egri Várban fogadta Biros Péter vízilabdázót, ahol egy rövid ismertetés után a vár Zászlódombjáról a vízipólós adhatta le az 1552-es, török elleni dicső győzelem tiszteletére szóló díszlövést 15 óra 52 perckor.
VIDEÓ
Nagyon fontosnak tartom, hogy személy szerint is részt vegyek a koronavírus elleni védekezésben – jelentette ki Nyitrai Zsolt, aki az egri belváros fertőtlenítésén vett részt. VIDEÓ
Heves megyében három fertőzött beteget tartanak számon, Egerben viszont továbbra sincs koronavírussal fertőzött személy – jelentette ki Nyitrai Zsolt szokásos egri sajtótájékoztatóján. VIDEÓ
Fontos, hogy a cukorbetegek otthon maradjanak: Rájuk fokozottan veszélyes a koronavírus. Prof Dr. Kempler Péter és Nyitrai Zsolt a Mokka vendége volt. VIDEÓ
Szakértői becslések alapján hazánkban több mint egymillió honfitársunk él cukorbetegséggel. Nekik különösen fontos, hogy a koronavírus idején otthon maradjanak – jelentette ki Nyitrai Zsolt. VIDEÓ
A szombaton bevezetett kijárási korlátozással életbe lépett intézkedéseket úgy tűnik betartják, ezzel megakadályozva a vírus továbbterjedését. Nyitrai Zsolt és Hankó Zoltán a Mokkában. VIDEÓ